KolayYolculuk.com ile Hayallerinize Uçun

Bugün bu yazımızda sizleri belki de bildiğiniz fakat bizim yeni yeni kullanmaya başlayıp, sevdiğimiz bir biletleme sitesi ile tanıştırmak istiyoruz: KolayYolculuk

Herkese merhabalar.  Bugün bu yazımızda sizleri belki de bildiğiniz fakat bizim yeni yeni kullanmaya başlayıp, sevdiğimiz bir biletleme sitesi ile tanıştırmak istiyoruz: KolayYolculuk.com

Nedir bu site diye sorarsanız, aslında çok temel bir kaç cümle ile uçmak istediğiniz rotada sizlere en uygun uçuşları listeleyip, bu uçuşlar arasından bütçe – saat gibi metrikler arasından en uygun uçuşu bulup, satın almanızı sağlayan bir biletleme sitesi.

Peki neden bu siteyi kullanmayı tavsiye ederiz? Burada aslında herkesin seyahat deneyimi farklıdır ama 2015 Haziran ayında yaşadığımız yorucu ve kısmen üzücü bir deneyimden sonra mümkün olduğunca burada temsilcisi (ofisi) olan, çağrı merkezi olan (acil durumlarda irtibatta kalınabilecek), TÜRSAB’tan belgesi olan (ki çok önemli) ve gerektiğinde bu harcamaları muhasebeleştirebileceğimiz yerlerden uçak bileti almayı tercih ediyoruz. Bu 4 önemli neden gerçekten çok önemli seyahatlerde hayat kurtarıyor. KolayYolculuk.com bu anlamda tüm ihtiyaçlarımızı karşılaması bizleri mutlu ediyor.

KolayYolculuk web sitesinin renkleri ve ara yüzü kullanıcı dostu açısından çok güzel. Ayrıca tarayıcınız üzerinden sizlere özel fırsatları haber vermesini de isteyebilirsiniz.

Uçak Bileti Satın Alma - KolayYolculuk.com

Bizim açımızdan önemli olan konulardan bir tanesi de tabii ki de TÜRSAB üyesi olması 🙂

 

Uçak Bileti Satın Alma - KolayYolculuk.com

Arama sonuçlarının yüklenmesi ve uçuşları listelenmesi çok kolay anlaşılır ve pratik bir şekilde yükleniyor.

Uçak Bileti Satın Alma - KolayYolculuk.com

Karşınıza gelen ekranda uçuşlarınızı seçtikten sonra ödeme adımına doğru ilerleyebilirsiniz. Ödeme adımında en sevdiğimiz konulardan bir tanesi de yerel ve global anlamda bir çok ödeme fırsatının yer alması. Ayrıca sitede zaman zaman yapılan özel fırsatları da görebilirsiniz. Şu an bizim girdiğimiz dönemde FastPay ile güzel bir işbirliği mevcut. Yurt içi uçuşlar için güzel bir indirim oranı olduğunu söylemek lazım 🙂

Uçak Bileti Satın Alma - KolayYolculuk.com

Son ödeme adımının da tamamlanması ile hoop şimdi uçuşa hazırız 🙂 Sizler de hayaller kurup KolayYolculuk.com adresinden hayallerine uçabilirsiniz.

Ve mottomuz ile kapatmak isteriz:

“Seyahat etme tutkusu, büyüyünce geçer denilen türden değildir. O da sizinle birlikte büyür ama geçmez. Her bir yolculuk ayrı birer kişi gibidir. Ve onları kontrol etmeye çalışmak büyük bir hata olur.”

 

Uçak Bileti Satın Alma - KolayYolculuk.com